Aannemerij & prefab

Aannemerij & prefab

Het team van Gyproc adviseurs voor de aannemerij & prefab adviseert u graag over Gyproc gipssystemen en -producten.

Neem contact op met de Gyproc adviseur in uw regio ▼

Harry Veenstra

accountmanager
regio: Noord-Nederland
telefoonnummer: +31 (0)6 22 15 74 41
e-mail: harry.veenstra@saint-gobain.com

Kenny Kruijer

accountmanager
regio: West-Nederland
telefoonnummer: -
e-mail: kenny.kruijer@saint-gobain.com

Miranda Assink - accountmanager

Miranda Assink

accountmanager
regio: Oost-Nederland
telefoonnummer: +31 (0)6 82 15 68 00
e-mail: miranda.assink@saint-gobain.com

Jean-Marc Vergouwen

accountmanager
regio: Zuidwest-Nederland
telefoonnummer: +31 (0)6 13 34 30 83
e-mail: jean-marc.vergouwen@saint-gobain.com

Mark Janssen - accountmanager

Mark Janssen

accountmanager
regio: Zuidoost-Nederland
telefoonnummer: +31 (0)6 22 38 50 48
e-mail: mark.janssen@saint-gobain.com

Joyce Schreurs - technisch adviseur

ing. Joyce Schreurs

technisch adviseur
regio: Zuid-Nederland
telefoonnummer: +31 (0)6 51 69 99 84
e-mail:joyce.schreurs@saint-gobain.com

Dennis Aldridge - technisch adviseur

Dennis Aldridge

technisch adviseur
regio: Noordoost-Nederland
telefoonnummer: +31 (0)6 83 01 40 26
e-mail: dennis.aldridge@saint-gobain.com

Kasper van Tuil - technisch adviseur

ing. Kasper van Tuil

technisch adviseur
regio: West-Nederland
telefoonnummer: +31 (0)6 20 74 90 88 
e-mail: kasper.vantuil@saint-gobain.com