Het werk omvat de ruwe binnenafbouw van het Moeder en Kindcentrum in Bergen op Zoom in opdracht van de hoofdaannemer Bergh Bouw. De opdracht voor A.T. Nederland b.v. was het leveren en monteren van hoogwaardige MS wanden, MS plafonds en systeemplafonds. Het betrof hier diverse ruimtes van patiënten tot operatiekamers, voorzien van loodwanden. In totaliteit zijn er zo’n 5.500 m2 wand geplaatst, 800 m2 MS plafond en 4.000 m2 systeemplafond.
Het interieurontwerp was dusdanig dat interieur zou overlopen in wanden en plafonds, waardoor er tijdens de uitvoering vele nissen en koven zijn geproduceerd waar de meubels in zijn geplaatst. Dit vereiste een zeer nauwkeurige maatvoering.
Absoluut door de eerste tijdsplanning, die volledig in duigen viel toen er brand uitbrak. Dat het ziekenhuis uiteindelijk maar een maand later is opgeleverd, getuigt van een strakke planning. Verder, de moeilijkheidsgraad vanwege de zeer nauwkeurige maatvoering in verband met het integreren van de meubels.