GF 130/1.100.1
Voordelen
- Snel een vlak en glad afgewerkte wand.
- Goede prestaties op gebied van brand en geluid.
- Economische oplossing.
- Ook verkrijgbaar met Gyproc® Regips® A.
Omschrijving
Voor scheidingswanden in binnenruimtes waar goede prestaties nodig zijn op het gebied van geluidsisolatie en brandwerendheid. De Gyproc® Classic wanden zijn zeer geschikt voor het flexibel inrichten van kantoren, winkels, hotels, ziekenhuizen en appartementen, zowel nieuwbouw als renovatie. Gyproc® Classic wandsystemen zijn opgebouwd uit Gyproc® A gipskartonplaten en Gyproc® GypFrame® profielen. De wandsystemen zijn licht in montage, droog en snel te monteren en geven een vlak eindresultaat.
Eigenschappen
GF 130/1.100.1
Technische beschrijving
Brandwerendheid
De brandwerendheid van deze Gyproc® Classic - GF 130/1.100.1 bedraagt 30 minuten. De brandwerendheid van de Gyproc® wanden is vastgelegd in diverse brandrapporten. Voor Gyproc® wanden is het criterium ‘thermische isolatie betrokken op de temperatuur’, zoals genoemd in NEN 6069, veelal maatgevend. Hierbij mag de temperatuurstijging aan de niet direct verhitte wandzijde gemiddeld 140°C en de maximale temperatuurstijging op enig punt 180°C bedragen. Bij scheidingswanden waarbij wij een grotere brandwerende wandhoogte aangeven dan de veel gebruikte testhoogte van 3000 mm, wordt gebruik gemaakt van de uitgangspunten uit de NEN –EN 1364-1, de richtlijnen uit de EN 15254-3 en gegevens uit diverse rapporten. De maximale hoogte i.c.m. de brandwerendheid wordt aangegeven op de systeempagina’s.
Stootvastheid
Wandhoogte
- Toepassingsgebied I: Wanden in gebieden met weinig mensen, zoals woonkamers, hotels, ziekenhuiskamers en kantoren.
- Toepassingsgebied II: Wanden in gebieden met veel mensen, zoals aula’s, auditoria en schoollokalen.
Geluidsisolatie
Dilatatie
Verwerking
U-profielen
C-profielen
Beplaten
Schroef voor het vlakste resultaat altijd eerst aan de ‘open’ zijde van het GypFrame C-profiel.
Voorzieningen
Afwerken
Nadat de Gyproc JointFiller is uitgehard, brengt u een toplaag aan met Gyproc Promix Elite voor een glad resultaat. Voordat u de wand gaat afwerken, het totale oppervlak voorstrijken met Gyproc Diepgrond.
Verbruiksstaat
Indien er een brandeis is: Staalstrip achter de horizontale voegen bij een wandhoogte van ≥ 2800 mm.